Genel Kurul 2014

Bir mucize…
Gamas Genel Kurulu 07.06.2014 cumartesi günü yapıldı. Heyecanlı ve bir kongrenin sergilendiği Abdullah Abay konferans salonunda, yöneticilerde, katılımcılarda heyecanlıydılar. Gündem maddeleri konuşuldu tartışıldı, seçimler yapıldı,seçime tek aday olarak giren Cevat Sarıkartal ve ekibi tam kadro devam vizesi aldı. Gamas’ ta yüzler gülüyor. Gamas’ ta kalkınan canlı ve yüksek bir site oluşturulmuş durumda. Gamas Yönetim Kurulu, orada inanılmaz bir yükselişin satır aralarını aktarıyor, 2.5 yılda 3 kat artan ve bugünde süratle tırmanışa geçen site için, Yönetim yatırımcılarına mesaj gönderiyor. 40. kattaki 1+1’e 500.00 TL vermeyin gelin Gamasa tapusu, toprağı, tüm alanları dahil 2 katlı işyerlerine yatırın, paralarınıza kısa sürede %100 getiri elde edin.
         Bugünün tv, gazete, internet reklamlarını yaslanarak suni bir konut rantı yaratıldığını anlatan Sarıkartal, yatırımcılara; Gamas’ a, ayağı yere basan brüt değerleri içermeyen soyut mekanlar değil, gerçek ve her zaman alıcısına para kazandıracak bir çarşı yatırımı öneriyor.
         Gamas yükselişe nasıl geçti?
Sorusunun cevabını ise şöyle veriyor Cevat Sarıkartal.Yönetimimiz işbaşına geldiğinden bu yana ortak alan işgallerini önleme adına kıyasıya bir mücadeleye girişti ve bunda nispeten başarılı oldu. Bazı firmalar mahkemeye verildi, bazılarına ceza kesildi. kısacası bu konudan taviz verilmedi. sonra yeşil alan ve çevre düzenlemesi büyük oranda sağlandı. Güvenliğe yatırım yapılarak, güvenlik üst düzeye çıkarıldı ve en önemlisi siteye müracaat eden elli kadar depo teklifini geri çevirildi ve ölü bir site olmanın önünü kapandı. Şu anda Gamasta bütün işyerleri ful dolu ve kiralık yer yoktur. Büyük bir talep alıyor, bu yüzden Gamas Mobilyacılar Sitesi şehrin ortasında ulaşımı kolay, üretim ve satışın aynı platformda yapıldığı yeni bir kent Avm’ si cadde mağazacılığının ve toptan mağazacılığının yapıldığı, üretimin yapıldığı, rüzgarın, güneşin ve yağmurun keyfini çıkararak gezip alışveriş yapılacak bir cadde mağazacılığına yöneldi. Gamas’ ta yapılan alışverişler kapalı mekan Avm’ ler gibi  gürültü ve ışık efektlerinin kulaklarımızda uğuldadığı havasız bir mekanda değil, burada mekanik ve ruhsuz bir alışveriş ortamıyla karşılaşmasınız. Gamas’ ta her şey sahici ve satıcıları güler yüzlüdür. İşte Gamas’ ta size gülümseyen, çay kahve içerek alışveriş yaptığınız, eksik paranıza rağmen ürünün bıraktırılmadığı ruhu aşkı ve renkleri olan bir adrestir.
         Gamas Genel Kurulu yeni yatırımcılarına göz kırparak davetini göndermeyi de ihmal etmiyor. Gamas’ ta gerçekleşen ve artarak devam eden bir yükselişin öyküsüne Genel Kurulda nokta konarak
Yönetim Kurulu Başkanı                              Cevat Sarıkartal
Yönetim Kurulu Başkan Yard.                     Sinan Küçük
Yönetim Kurulu Üyesi                                   Hilmi Kurtulmuş
Yönetim Kurulu Üyesi                                   Hasan Çınar
Yönetim Kurulu Üyesi                                   A.Samet Yapar
Denetim Kurulu Üyesi                                  Ahmet Türker
Denetim Kurulu Üyesi                                  Ali Osman Aydın
Denetim Kurulu Üyesi                                  Rasim Topçu
Seçilmişlerdir.