Gamasta Ziyaret

Ak Parti Gn. Bşk. Yardımcısı Ekrem Erdem 2. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Er, Sultangazi Belediye Bşk. Cahit Altunay, Seçim Koordinasyon Kurulu Bşk. Süleyman Yiğitoğlu Gamas Mobilyacılar San. Sitesini Ziyaret ederek esnafla bir görüş alışverişinde bulundular. Gamas Mobilyacılar Sitesi Abdullah Abay Konferans Salonunda yapılan toplantıya Gamas esnafı büyük ilgi gösterdi. Salonu hınca hınç doldurup, büyük bir ilgi gösterdiler.

 Misafirlerini kapıda çiçeklerle karşılayan Gamas Yön. Krl. Bşk. Cevat Sarıkartal salona aldığı misafirlerini tanıttı ve bir konuşma yaptı. Sarıkartal konuşmasında Sultangazi Belediyesinden çok destek gördüklerini, Belediyeye evleri gibi girip çıktıklarını söyledi. Sayın Belediye başkanının kendilerine her zaman destek olduklarını, belediye başkanı sayın Cahit Altunay dan çok memnun olduklarını anlattı.
 Gamas olarak, imalat yapacak imkanlarının olmadığını bunu için yeni yerlere ihtiyaçlarının olduğunu söyledi. Ak Parti Gen. Bşk. Yard. Ekrem Erdem ve Belediye Başkanı Sayın Cahit Altunay dan bu konuda destek istedi. Ve sonra Belediye Başkanı Cahit Altunay söz aldı. Sayın Altunay yaptıklarını ve belediyenin faaliyetlerini anlattı. Büyük alkış alan konuşmasında, seçimden sonra Gamas sokaklarının asfaltının yapılacağının da müjdesini verdi.
 Cahit Altunay dan sonra 2.bölge Adayı Mehmet Er konuşmasını yaptı. Son konuşmayı ise Ak Parti Gen. Bşk. Yard. Ekrem Erdem yaptı. Daha ziyade soru, cevaplı geçen konuşmada Ak Parti faaliyetlerini anlattı. Millet için çalıştıklarını ve devam edeceklerini belirtti. Üyelerin yer taleplerine karşı hep seçimde bizden bir şey istiyorsunuz, seçimden sonra da istemelisiniz dedi. Ve bu konuda yardımcı olacağını söyledi. Diğer Gamas Tüccarlarının da sorularını yanıtlayan Ekrem Erdem konuşmasının ardından alkışlanarak uğurlandı. Gamas Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Sarıkartal misafirlerini arabalarına kadar uğurlarken birde hatıra fotoğrafıyla günü anlamlı kıldı.