GAMAS yine SARIKARTAL dedi

GAMAS Mobilyacılar genel kurulu 28 Mart 2015 Cumartesi günü saat 14:00 da GAMAS Abdullah Abay konferans salonunda yapıldı. Yoğun bir katılımın sağlandığı Genel Kurul’ da, heyecan ve renk vardı. İki adayın yarıştığı genel kurulda nezaket, olgunluk, sevgi ve saygı hakimdi. Son dönemlerde iyi bir çıkış yakalayan GAMAS Mobilyacılar Sultangazi nin ve çevresinin parlayan bir mücevheri gibiyken yönetim kurulu başkanı Cevat SARIKARTAL eleştirileri ve soruları cevapladı.

Bir kargaşa içerisindeki aldıkları siteyi üç buçuk senede yatırımcıların gözdesi haline getirmenin. öncelikle bu dağınıklığı ortadan kaldırmakla başladığını sonra yeşil alan ve çevreyi düzenlediklerini, sitenin boyasını, bakımını, onarımını yaptıklarını, güvenliği en üst düzeye çıkardıklarını anlattı. Ayrıca GAMAS’ a yönelen depo kiralanmasını kesinlikle reddettiklerini hareketsiz, boş, bir site arzulamadıklarını söyledi. Depolara yer verilmeyince onların yerini çalışan, hareketli işyerlerinin aldığını, bu sayede GAMAS’ ı bir çekim alanı haline getirdiklerini belirtti.

Televizyon ve basın desteği ile desteklediğimiz siteyi aranılan, yatırım yapılır bir merkez durumuna getirdik dedi. Cevat SARIKARTAL’ dan sonra söz alan Rasim TOPÇU eleştirilerini sıraladı, sonra Mustafa TÜRK ve Akif ÇİL söz aldı, bunların sonunda yönetim kurulu başkanı Cevat SARIKARTAL tüm sorulara açıklık getirerek nasıl bir GAMAS hedeflediklerini ve bu konuda neler yaptıklarının detaylarına inerek bir sunum gerçekleştirdi. Salondaki üyelerin takdir ve teveccühünü alan SARIKARTAL kendisinden ısrarla aday olmasını isteyenleri bir kez daha haklı çıkardı. Bu konuşmaların sonunda seçim maddesine geçildi. İki yıl boyunca GAMAS mobilyacılar sitesini yönetecek kadrolar şu şekilde belirlendi.

1 Cevat SARIKARTAL
2 Mustafa Metin ÖĞÜÇ
3 Ahmet TÜRKER
4 Hilmi KURTULMUŞ
5 Hasan ÇINAR

Denetim Kurulu

1 Ali AYDIN
2 Murat GÜNAL
3 Mustafa Semih YAPAR

Seçimden sonra dilek ve temenniler bölümü ile devam eden genel kurul sonunda verilen yemek ile nihayete erdi.