GAMAS boyanıyor

Gamas Mobilyacılar çarşısı kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor ; Gamas kendisini günün koşullarına göre yeniliyor, geliştiriyor, değiştiriyor. Yaptığı işin bilincinde olarak yeni bir vizyonla hayata katılıyor. Gamas vizyonu açık bir  Avm-Toptancı ve perakendecinin uğrak yeri oluyor. Gamas sokak mağazacılığı ve imalat kültürünü ortak bir paydada buluşturuyor ve ürettiklerini sunuyor. Yapaylıktan uzak yeni genç ve ekonomik bakış açısıyla kendini yeniliyor. Şehrin en pırıltılı sanayi sitelerinden biri oluyor. Kendisiyle yarışıyor… Yenileniyor ve ticaret ve imalat hayatına bir renk bir soluk bir tarz getiriyor. İmalat ve satıştır bu tarz, bu stille her gün ilgi alanına daha çok giriyor. Aranılan istenilen bir Açıkhava mağazacılığını imalatlarını oluşturuyor.

Evet Gamas boyanıyor. Gamas yenileniyor. Gamas’ ta yapılan alışverişler yararlı ilişkilere dönüşüyor. Gamas renk ve pırıltının adresi. Gamas ekonominin merkezi oluyor, Gamas imalatın alınteri. Gamas konuklarına mekanik yaklaşmıyor. Gamas samimi, insancıl, güleryüzlü bir ticaretin kalbini tutuyor. Gamas’ ta renk renk boyalar süslüyor duvarları. Konuklarına insanca değer veriyor. Onlara ruhsuz ve mekanik davranmıyor. Gamas konuklarına çayını, kahvesini, ikram ediyor. Gamas kentin ortasında insancıl bir alışverişin kendisidir.
Gamas yenileniyor, boyanıyor, karşılığı olan bir ekonomik güç oluyor. Buradaki işyerleri balon rakamlardan ibaret değil. Hakiki sahici ve gerçek. Tüm halkımızı Gamas’ a yatırım yapmaya davet ediyoruz. Gamas’ tan alışveriş yaparak kendi kobimize destek verelim. 
 
Gamas Yönetim Kurulu Adına Başkan Cevat Sarıkartal